Loading...
9.ETİK ZİRVESİ

ETİK VE UYUMUN GELECEĞİ

2010 yılından beri iş hayatında etik değerlerin benimsenmesi ve itibar yönetimi alanlarında faaliyetlerini sürdüren Etik ve İtibar Derneği (TEİD) olarak, geçtiğimiz iki senedir pandemi sebebiyle çevrim içi olarak düzenlediğimiz Uluslararası Etik Zirvesi’nin dokuzuncusunu siz değerli paydaşlarımızla bir araya gelerek düzenlemiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

“Etik ve Uyumun Geleceği” teması ile Sabancı Müzesi the Seed’de düzenlediğimiz 9. Uluslararası Etik Zirvesi’nde, üyelerimizi, etik, uyum ve itibar yönetimi konularına ilgi duyan değerli profesyonelleri bir araya getirerek ülkemizde ve dünyamızda yaşanan gelişmeleri değerlendirdik. 

“Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol!” mottosuyla bir araya geldiğimiz zirvemizde düzenlediğimiz ana panelimizde günümüz ve geleceğin iş etiği tartışmalarının odak noktalarını irdeledik.

Gelecek için hissettiğimiz merak dolu heyecana bazen de endişelerin karıştığı bu günlerde etik ve uyumun da yaşayacağı yolculuğun nasıl olabileceğini, ne tür risklerle ve fırsatlarla karşılaşabileceğini incelemenin tam zamanı olduğunu düşünüyoruz. Bu doğrultuda etik ve uyumun geleceğinde yer alan “Etikten ESG ve Sürdürülebilirliğe” , “Dijital Etik”, “Sorumlu Liderlik”, “Psikolojik Güvenlik” ve  “Yeni Çalışma Düzenin Getirdiği Zorluklar/Avantajlar” gibi başlıkları üzerinde düşünmeyi ve kendi zihin dünyamızda yeni pencereler açmayı hedefledik.

Zirvemize katılarak bizlerin yanında olan katılımcılarımıza ve değerli paylaşımları ile bizlere ilham veren konuşmacılarımıza teşekkür ederiz. 

Saygılarımızla,
Etik ve İtibar Derneği

Nerde

Hilton Istanbul Bosphorus

Ne Zaman

4 Ekim 2023

SD__6312-1

Konuşmacılar

Eray Akdağ

VİDEOLAR

Program

4 Ekim 2023

10.Etik Zirvesi 2023 - Kayıt

Etik, uyum ve itibar yönetimi konularına ilgili profesyoneller için gelenekselleşen TEİD ''Uluslararası Etik Zirvesi'' ülkemizde ve uluslararası alanda oluşan gelişmeleri takip etmek ve alanlarında uzman isimlerin tecrübelerinden faydalanmak için önemli bir gelişim alanı oluşturmaktadır. Zirve, sivil toplum ve özel sektör iş birliğinde ulusal ve uluslararası konuk ve katılımcıların bir araya gelmesi...

KEYNOTE: Etik ve İtibarı Yönetmek Neden Bu Kadar Zor?Evolution of user interface in 2020 kEYNOTE:

Konuşmacı hızla dönüşen ve risklerin arttığı bir küresel atmosferde kurumların nasıl daha güvenli bir etik ve uyum yönetimi sağlayabileceği konusunda görüş ve deneyimlerini paylaşacaktır.

Speakers
0
Tickets
0
Sponsors
0
Sessions
0
Time is running out

Book your ticket.

00
Dys
:
00
hrs
:
00
min
:
00
sec
what they say

our Testimonials.

 testimonial image
 testimonial image
 testimonial image

Cum luna manducare, omnes historiaes magicae fortis, brevis lanistaes. Eheu, nobilis agripeta! Teres, pius animaliss foris imperium de.

Sarah Rose - Our Customers

This is due to their excellent service, competitive pricing and customer support. It’s throughly refresing to get such a personal touch.

Kevin Martin - Our Customers

Pes rusticus brabeuta est. Pol, talis lapsus! Contencio de fidelis palus, transferre brodium! Germanus, varius decors aliquando gratia de.

Jesscia Brown - Our Customers
play-button
CLICK HERE TO WATCH OUR PROMO

WE HAVE TOP EXECUTIVE AND START UP HERE.

event album

Photo Gallery.

Our Pricing

Event Packages.

BASIC PASS

$29.00

Our Pass Price Excluding 20% VAT
Regular Seating
Comfortable Seat
Coffee Break
One Workshop
Certificate

SILVER PASS

$39.00

Our Pass Price Excluding 20% VAT
Regular Seating
Comfortable Seat
Coffee Break
One Workshop
Certificate

GOLD PASS

$49.00

Our Pass Price Excluding 20% VAT
Regular Seating
Comfortable Seat
Coffee Break
One Workshop
Certificate
Our blog posts

News & Articles.

book your seats

reserve your seat.