Loading...
5. ETİK ZİRVESİ

BUGÜNÜ ANLAMAK YARINA İLHAM VERMEK

Küreselleşen ve teknolojik gelişmelerle küçülen dünyada, iş süreçlerindeki algı da değişti. Küreselleşmenin doğurduğu gelişmelerin ülkeler, bölgeler hatta şirketler üzerindeki hızlı etkisine kimileri ayak uyduramadı ve iş dünyasında genel anlamda verimlilik ve kalite artarken diğer yandan etik krizler meydana geldi. Dünyanın önemli şirketlerinde yaşanan fırtınalar ve onların küresel ekonomiyi etkileyebilecek bir tufana dönüşümü, büyük şirketlerin aldığı önlemleri arttırması ve potansiyel riskleri daha iyi tanıması sonucunu doğurdu.

 

Bu sene, Uluslararası Etik Zirvesi’nin 7. yılında, dünyaca ünlü şirketlerin yaşadıkları etik krizlerin ardından, normal hayat akışına dönerken yapılması gerekenleri, iş dünyasının tecrübeli yöneticileri eşliğinde bulmaya çalıştık. Etik krizlerin verdiği hasarın tekrarlanmamasına yönelik çalışmaların yanı sıra, potansiyel bir suistimalcinin, “fırtınayı çıkaran adam”ın profiline, kriz sonrasında liderlerin ve üst düzey yöneticilerin bu süreci yönetirken göz önünde bulundurmaları gereken hususlara değindik. Kriz sonrasında, şirket etik politikalarının gözden geçirilmesini, her şey normale dönerken iletişim ve itibar yönetiminin nasıl olması gerektiğini örnekleriyle beraber inceleyip, uyumun her alanda hâkim olduğu bir iş dünyasının nasıl hayata geçebileceğini tartıştık.

Nerde

İstanbul Bilgi Üniversitesi Çağdaş Sanatlar Müzesi

Ne Zaman

17 Haziran 2015

Zirve etkili olduğu kadar eğlenceli de geçti, meslektaşlarımızla tanıştık, geçen sene başlayan dostlukları hoş bir sohbetle güçlendirdik.

SAYILARLA 5. ULUSLARARASI ETİK ZİRVESİ

Katılımcı Sayısı

Online Katılımcı Sayısı

DÜNDEN BUGÜNE ULUSLARARASI ETİK ZİRVESİ

Konuşmacılar

Açılış Konuşmaları

Monty Raphael QC

Keynote

Paralel Oturumlar

Paralel Oturum 1

Severin Wirz “Yolsuzlukla Mücadele ve Şirket Süreçlerinin Şeffaflaşması”

Paralel Oturum 2

Av. Dr. Umut Kolcuoğlu “Birleşme ve Devralmalar Kapsamında Etik Riskler”

Paralel Oturum 3

Aziz Yardımlı “Felsefe Atölyesi, Küreselleşme ve İş Etiği”

Paralel Oturum 4

Emre Çolak “Bir Uyum Yöneticisinin İlk Yüz Günü”

Paralel Oturum 5

Dr. Mehmet Ali Demirkaya SMMM “Kurumsal Yönetim ve Uyum Yönetimi ilişkisi, Dizayn ve Uygulama Projesinin Etkin Yönetimi”

5. ULUSLARARASI ETİK ZİRVESİ FOTOĞRAF VE VİDEOLARI

Program

4 Ekim 2023

10.Etik Zirvesi 2023 - Kayıt

Etik, uyum ve itibar yönetimi konularına ilgili profesyoneller için gelenekselleşen TEİD ''Uluslararası Etik Zirvesi'' ülkemizde ve uluslararası alanda oluşan gelişmeleri takip etmek ve alanlarında uzman isimlerin tecrübelerinden faydalanmak için önemli bir gelişim alanı oluşturmaktadır. Zirve, sivil toplum ve özel sektör iş birliğinde ulusal ve uluslararası konuk ve katılımcıların bir araya gelmesi...

KEYNOTE: Etik ve İtibarı Yönetmek Neden Bu Kadar Zor?Evolution of user interface in 2020 kEYNOTE:

Konuşmacı hızla dönüşen ve risklerin arttığı bir küresel atmosferde kurumların nasıl daha güvenli bir etik ve uyum yönetimi sağlayabileceği konusunda görüş ve deneyimlerini paylaşacaktır.

0
Speakers
0
Tickets
0
Sponsors
0
Sessions
what they say

our Testimonials.

 testimonial image
 testimonial image
 testimonial image

Cum luna manducare, omnes historiaes magicae fortis, brevis lanistaes. Eheu, nobilis agripeta! Teres, pius animaliss foris imperium de.

Sarah Rose - Our Customers

This is due to their excellent service, competitive pricing and customer support. It’s throughly refresing to get such a personal touch.

Kevin Martin - Our Customers

Pes rusticus brabeuta est. Pol, talis lapsus! Contencio de fidelis palus, transferre brodium! Germanus, varius decors aliquando gratia de.

Jesscia Brown - Our Customers
play-button
CLICK HERE TO WATCH OUR PROMO

WE HAVE TOP EXECUTIVE AND START UP HERE.

Our Pricing

Event Packages.

BASIC PASS

$29.00

Our Pass Price Excluding 20% VAT
Regular Seating
Comfortable Seat
Coffee Break
One Workshop
Certificate

SILVER PASS

$39.00

Our Pass Price Excluding 20% VAT
Regular Seating
Comfortable Seat
Coffee Break
One Workshop
Certificate

GOLD PASS

$49.00

Our Pass Price Excluding 20% VAT
Regular Seating
Comfortable Seat
Coffee Break
One Workshop
Certificate
Our blog posts

News & Articles.

book your seats

reserve your seat.