Loading...

TEİD - Etik ve İtibar Derneği 11. ULUSLARARASI ETİK ZİRVESİ Etik Ufuklara Seyrüsefer earth-globe Hılton İstanbul Bosphorus calendar 8 Ekim 2024 / 09.30 - 17.30 Detaylı bilgi için tıklayınız

TEID TANITIM

VIDEOSU

play-button
ZAMAN TÜKENİYOR

KAYITLAR ÇOK YAKINDA AÇILACAKTIR

Erken kayıt İmkanından yaralanmak İçin yerinizi ayırtın!

00
GÜN
00
SAAT
00
DAKİKA
00
SANİYE
11. Uluslararası Etik Zirvesi - 2024

Etik Ufuklara Seyrüsefer

Değerli Paydaşlarımız,

İş dünyasındaki çoklu risk evreninde tüm aktörler; pandemiler, jeopolitik gerilimler, iklim değişikliği, tedarik zinciri kesintileri, istihdam kıtlıkları ve pazar dalgalanmalarından kaynaklanan olağanüstü zorluklarla karşı karşıya kalmaktadır. Hiçbir birey ya da kurumun bu tür zorluklara karşı muafiyeti bulunmamaktadır.

Çalkantılı dönemlerde kurumları yönetmek kolay bir iş değildir. Kurumların onlara rehberlik edecek iyi tanımlanmış bir Kuzey Yıldızına ihtiyacı bulunmaktadır. Etik ilkelere ve değerlerimize bağlı kalmak bizi güvenli sulara ulaştıracak, daha iyi ve güçlü kılacaktır.

Engelleri aştıktan sonra etik ufkumuzun sınırları genişleyecektir. Bu doğrultuda, teması “Etik Ufuklara Seyrüsefer” olan 11. Uluslararası Etik Zirvesi’ni 8 Ekim 2024 tarihinde Hilton İstanbul Bosphorus Otel’de tam günlük bir programla gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Etkinlikte iş dünyasının ve toplumun gelişimine yön verecek etik ve uyum alanındaki güncel konuları tartışarak ufkumuzu genişletmeyi hedefliyoruz. Alanında uzman ve deneyimli konuşmacılarımızın farklı bakış açılarından faydalanmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

11. Uluslararası Etik Zirvesi’nde sizleri aramızda görmekten onur duyarız.

Yer

Hilton İstanbul Bosphorus, İstanbul

Tarih

8 Ekim 2024
09:30 - 17:30

teidhome2
GEÇMİŞTE KATILAN

Konuşmacılardan Bazıları

Menteş Albayrak
Vitor Geromel
EROL BİLECİK
İrem Erdoğan
ATİLLA D. YERLİKAYA
Etik Zirvesi

FOTOGRAF GALERİSİ

Medyada

ETİK ZİRVESİ

 testimonial image
 testimonial image
 testimonial image

Cum luna manducare, omnes historiaes magicae fortis, brevis lanistaes. Eheu, nobilis agripeta! Teres, pius animaliss foris imperium de.

Sarah Rose - Our Customers

This is due to their excellent service, competitive pricing and customer support. It’s throughly refresing to get such a personal touch.

Kevin Martin - Our Customers

Pes rusticus brabeuta est. Pol, talis lapsus! Contencio de fidelis palus, transferre brodium! Germanus, varius decors aliquando gratia de.

Jesscia Brown - Our Customers
2024 ETİK ZİRVESİ

SPONSORLARIMIZ

Dont hesitate, contact us for better help and services. View All Sponsors

ETİK ZİRVESİ

GENEL BİLGİLER