Untitled-6

NURAN AKSU

ETİK VE İTİBAR ARAŞTIRMALARI DANIŞMANI

Ülkemizde kurum itibarının ölçümlenmesi, iş sonuçlarına etkisi ve toplam şirket performansına yönelik stratejik araştırmalar, paydaş yönetimi ve KPI çalışmaları konusunda on yılı aşkın birikimi olan Nuran Aksu Istanbul Üniversitesi Reklamcılık ve Araştırma Bölümü mezunudur.

Daha sonra Insan Psikolojisi ve Davranış Bilimleri alanında eğitim alan Nuran Aksu iş hayatına araştırma alanında çalışmak üzere 1999 senesinde StratejiIMORI’de başlamıştır.

2003 senesi itibariyle GfK Araştırma şirketinde stratejik araştırmalarda görev alan Aksu 2006 – 2015 seneleri arasinda aynı şirkette araştırma danışmanı ve stratejik araştırmalar yöneticisi olarak çalışmalarını sürdürmustur. 2015 senesi itibariyle etik, itibar, algi, surdurulebilirlik, paydas yonetimi, calisan markasi yonetimi konularinda strateji yonetimi danismanligi yapmakta olan Aksu RepMan Itibar Arastirmalari Merkezi kurucu danisma kurulu uyesidir.

Nuran Aksu Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) üyesidir ve bu dernekte Etik Kurulu’nda gorev yapmistir.

İtibar ve Algı Yönetimi konusunda eğitmenlik de yapmakta olan Aksu ayrica bu konularda workshoplar gerceklestirmektedir.

Nuran Aksu çeşitli eğitim kurumlarında konuk eğitmen olarak birikimini paylaşmaktadır.